Абітурієнтам

Дорогі друзі, абітурієнти-бакалаври!

Це природньо – обирати для себе найкраще. Особливо, коли мова йде про власну освіту, фахове зростання.
Ми запрошуємо Вас у магістратуру до наших авдиторій, до Київського академічного університету!
Чим ми вірізняємося посеред класичних українських університетів? Найперше, індивідуальною науковою роботою зі студентами з першого дня – як це характерно для дослідницьких університетів сучасного штибу. Впродовж навчання і наукових досліджень поруч з Вами буде науковий керівник, що має сталу наукову співпрацю з топовими міжнародними темами та інституціями. Наші вчені досвідчені не лише у класичному викладенні матеріалу, але володіють сучасними методами подання – все те, що Ви так любите.
Ви оціните наші наукові семінари, що звучать, зазвичай, англійською. Вдале візуальне подання та структурована наукова робота європейського рівня справляє враження – Ви будете цим володіти. Гнучкі індивідуальні плани роботи студента аж до захисту магістерської роботи.
Зізнаємося, високий рівень вимог у навчанні буде і до Вас. Ми певні, Вам захочеться не лише провчитись у нас 2 роки, але й залишитись в аспірантурі.
Ви знаєте, університет «створюють» його професори, виплекані ними школи і забезпечення високого рівня вимог до освітньої і наукової роботи. Ми радіємо нашим новітнім методам освіти і досліджень в Київському академічному університеті. Ми пишаємося викладачами — молодими, завзятими, завжди у творчому пошуку.

У цьому році на кафедру теоретичної та математичної фізики можна вступити на навчання за другим (магістерським) рівнем освіти на освітньо-наукову програму "Фізика та астрономія" за спеціальністю 104 Фізика та астрономія (ОНП). Є можливість навчатися як за кошти держбюджету, так і за кошти фізичних або юридичних осіб. На Кафедрі основним принципом навчання є “learning by doing research internationally”. Починаючи з першого курсу студенти Кафедри мають наукових керівників і виконують наукові проєкти, які є основою для підготовки їх дипломних магістерських робіт. В рамках виконання ОНП на Кафедрі регулярно працює студентський семінар з наукових досліджень, який проходить англійською мовою і де студенти доповідають результати своїх наукових досліджень. Студенти вже на першому курсі безпосередньо беруть участь у проєктах з фундаментальної фізики світового рівня – і це не виняток, а буденна реальність Кафедри завдяки тісному міжнародному науковому співробітництву з науковими установами та університетами Німеччини, Франції, Нідерландів, Великої Британії, Італії, Австрії, Польщі.


Вимоги до вступників

Переваги при вступі

Якщо на момент вступу ви маєте опубліковані наукові статті, доповіді на конференціях чи патенти, або якщо ви є призером студентських олімпіад чи конкурсів наукових проєктів, то цю інформацію необхідно включити в мотиваційний лист, що дасть вам перевагу в конкурсі вступників при однаковій кількості балів за фахове вступне випробування та однаковій пріоритетності заяви. Детальніше про порядок вступу до магістратури.


Як підготуватися
Перш, ніж подавати заяву на вступ, рекомендуємо переглянути матеріали: